RN73R2ETTD1450B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1450B10
JLCPCB Part #
C4064838
Description
-55℃~+155℃ 145Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS