RN73R2ETTD1430B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1430B25
JLCPCB Part #
C2610633
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS