RN73R2ETTD1422F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1422F50
JLCPCB Part #
C2603917
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS