RN73R2ETTD1422C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1422C10
JLCPCB Part #
C4269198
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS