RN73R2ETTD1420F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1420F10
JLCPCB Part #
C4167363
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS