RN73R2ETTD1403B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1403B50
JLCPCB Part #
C4140352
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS