RN73R2ETTD1401B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1401B25
JLCPCB Part #
C2611239
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS