RN73R2ETTD13R5F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD13R5F50
JLCPCB Part #
C2604140
Description
-55℃~+155℃ 13.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS