RN73R2ETTD13R3D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD13R3D50
JLCPCB Part #
C4185594
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS