RN73R2ETTD1381B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1381B10
JLCPCB Part #
C3914803
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS