RN73R2ETTD1372D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1372D25
JLCPCB Part #
C2606117
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS