RN73R2ETTD1333A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1333A25
JLCPCB Part #
C4249336
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS