RN73R2ETTD1332F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1332F100
JLCPCB Part #
C2605785
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS