RN73R2ETTD1322B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1322B25
JLCPCB Part #
C4069418
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS