RN73R2ETTD1303D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1303D50
JLCPCB Part #
C4222187
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS