RN73R2ETTD1303B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1303B10
JLCPCB Part #
C3921652
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS