RN73R2ETTD12R3F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD12R3F25
JLCPCB Part #
C4258719
Description
-55℃~+155℃ 12.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS