RN73R2ETTD1290F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1290F25
JLCPCB Part #
C2602693
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS