RN73R2ETTD1290F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1290F100
JLCPCB Part #
C2605223
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS