RN73R2ETTD1290D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1290D50
JLCPCB Part #
C4245673
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS