RN73R2ETTD1262F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1262F100
JLCPCB Part #
C2606627
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS