RN73R2ETTD1260F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1260F25
JLCPCB Part #
C3984993
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS