RN73R2ETTD1260A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1260A10
JLCPCB Part #
C3925864
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS