RN73R2ETTD1242F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1242F25
JLCPCB Part #
C2604444
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS