RN73R2ETTD1242A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1242A10
JLCPCB Part #
C4204443
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS