RN73R2ETTD1241D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1241D100
JLCPCB Part #
C4280482
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS