RN73R2ETTD1240F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1240F10
JLCPCB Part #
C4205185
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS