RN73R2ETTD1233A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1233A25
JLCPCB Part #
C2611798
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS