RN73R2ETTD1232D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1232D100
JLCPCB Part #
C4219411
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS