RN73R2ETTD1231F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1231F100
JLCPCB Part #
C2604602
Description
-55℃~+155℃ 1.23kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS