RN73R2ETTD1230F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1230F25
JLCPCB Part #
C3965539
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS