RN73R2ETTD1230D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1230D100
JLCPCB Part #
C2607376
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS