RN73R2ETTD1213F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1213F50
JLCPCB Part #
C2604252
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS