RN73R2ETTD1213B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1213B10
JLCPCB Part #
C4196251
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS