RN73R2ETTD1212F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1212F100
JLCPCB Part #
C4181835
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS