RN73R2ETTD1200F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1200F100
JLCPCB Part #
C4323683
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS