RN73R2ETTD11R3F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD11R3F25
JLCPCB Part #
C2602533
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS