RN73R2ETTD1183D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1183D10
JLCPCB Part #
C2608850
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS