RN73R2ETTD1182A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1182A25
JLCPCB Part #
C4247616
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS