RN73R2ETTD1172F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1172F50
JLCPCB Part #
C2603268
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS