RN73R2ETTD1142F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1142F50
JLCPCB Part #
C4258539
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS