RN73R2ETTD1140D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1140D100
JLCPCB Part #
C2607063
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS