RN73R2ETTD1130F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1130F10
JLCPCB Part #
C3988448
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS