RN73R2ETTD1112D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1112D100
JLCPCB Part #
C2607624
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS