RN73R2ETTD1111C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1111C25
JLCPCB Part #
C2610066
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS