RN73R2ETTD1101D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1101D50
JLCPCB Part #
C2605799
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS