RN73R2ETTD1101B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1101B25
JLCPCB Part #
C2610993
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS