RN73R2ETTD1100F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1100F100
JLCPCB Part #
C4093504
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS