RN73R2ETTD1090F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1090F25
JLCPCB Part #
C2603682
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS