RN73R2ETTD1090B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1090B25
JLCPCB Part #
C2610518
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS